.flatpickr-time .flatpickr-am-pm { display: none; }

Klooga maja

Lühikirjeldus

Klooga majas on võimalik osaleda huvitegevuses ja treeningutel, avatud on noortetuba. Majas vahetuvad näitused ning Klooga maja kõrval asub kogukonnaaed. Hoonesse on tagatud takistuseta ligipääs erivajadustega inimestele.

Aedlinna tee 3, Klooga alevik

E–R 13.00–18.00

E-R 11.00-16.00 (koolivaheajal)

Noorsootöötaja Karin Treufeldt

E-post karin.treufeldt@hk.laaneharju.ee

Klooga maja võimaldab oma 14 ruumis ja saalis korraldada sündmusi kuni 150-le inimesele. Klooga maja ümbritseb kaunis männimets ja läheduses on Klooga järv, jalgpalliplats, korvpalliplats, skatepark ja virgestusala.

Ruume anname rendile nii era- kui juriidilistele isikutele. Maja on väga sobilik erinevate laste- ja noortelaagrite korraldamiseks, majutuskohti mattidel jagub 18-le lapsele. Maksumus sõltub rendi pikkusest, kasutatavate ruumide arvust ja lisateenuste soovist.

 

Kui soovite ruume rentida palun kirjutage projektijuht@kultuurikeskus.laaneharju.ee

Lääne-Harju Kultuurikeskus osutab Keila piirkonna inimestele sotsiaaltranspordi teenust, millele alates 1.veebruarist 2023 kehtib kliendi omaosaluse määr järgmiselt:– Sõidutsoon 1, kuni Keilani, edasi-tagasi 2 eurot– Sõidutsoon 2, kuni Tallinnani (sh Tallinn), edasi-tagasi 5 eurot– Sõidutsoon 3, muu piirkond, edasi-tagasi 10 eurot

Kliendi omaosaluse suurus vastab Lääne-Harju Vallavalitsuse 07.02.2023 korraldusele nr 102 “Sotsiaaltransporditeenuse osutamisel kliendi omaosaluse suuruse ja tingimuste kehtestamine”.

Transpordi tellimine ja lisainfo: Lääne-Harju Kultuurikeskuse projekti koordinaator Tiina Mets: tiinamets23@gmail.com või tel 5057252.

Huvitegevus

Meie värsked uudised ja postitused

Kontaktinfo